Next Upcoming Event
days
hrs
mins
secs

Latest News

 • Mač u ruci Pobjednika

  Bog je veliki ratnik, silan i mudar. O čudesnim Njegovim djelima može se čitati u Bibliji. On je mali izraelski narod uzljubio, učinio svojim, izveo ga iz ropstva te mu dao da u boju pobijedi jake protivnike i zaposjedne njihovu plodnu zemlju. Čemu spominjanje rata, ne živimo u li miru?...

  nastavi čitati

 • Donacijski račun za izgradnju nove župne crkve

  Ovdje možete preuzeti letak sa svim bitnim informacijama u vezi donacija i uplata za izgradnju nove župne crkve u Kravarskom, koja je stradala u nedavnom potresu.

  nastavi čitati

 • Mak u žitu

  Gospodine, ne znam nosim li ploda. Ne znam jesu li djela moja pred Tobom bogata zrnjem; savija li se stabljika moga života pod teretom teškoga klasa. Ako već nisam u  polju čovječanstva rodno žito, daj mi  biti crven mak. Ako od mene nema roda za tvoje žitnice, daj da  barem...

  nastavi čitati

 • HOMILIJA XXVI. NKG – B

  ( Br 11, 25-29; Ps 19, 8.10.12-14; Jak 5,1-6; Mk 9, 38- 48)     Prije nekoliko godina, vjerojatno se prisjećate, europski kontinent zapuhao je val imigranata i izbjeglica iz Bliskog istoka i S. Afrike. Svi smo sa zabrinutošću promatrali kako svakodnevno na tisuće izbjeglih ljudi prolaze kroz našu državu i...

  nastavi čitati

 • Djeca Božja neporočna

  Tko nam želi dobro? Zar ne Bog koji nas je stvorio? Poput dobrog roditelja, On zapovijeda, upućuje, savjetuje, kori, kažnjava, podupire – sve s ciljem naše dobrobiti i izgradnje. Kao djeca svojih zemaljskih roditelja, ne želimo ih sramotiti, već im biti na čast kako bi svatko tko vidi nas mogao...

  nastavi čitati

 • _VGF9899
 • _VGF9893
 • VGF1498
 • VGF1494
 • župni-zbor1
 • župni-zbor2

Latest Sermon Albums