Next Upcoming Event
days
hrs
mins
secs

Latest News

 • Donacijski račun za izgradnju nove župne crkve

  Ovdje možete preuzeti letak sa svim bitnim informacijama u vezi donacija i uplata za izgradnju nove župne crkve u Kravarskom, koja je stradala u nedavnom potresu.

  nastavi čitati

 • II KORIZMENA – B

  ( Post 22,1-2.9a.10-13.15-18; Ps 116,10.15-19; Rim 8,31b-34; Mk 9,2-10)      Vjerovah i kada rekoh: nesretan sam veoma. Koliko puta ove molitvene riječi psalmista su bile prožete i u našem životu? Iskustvo starozavjetnog molitelja progovara nam o vlastitom ljudskom osjećaju žalosti i nesreće. Možemo li se prisjetiti koliko puta smo se...

  nastavi čitati

 • Mač u ruci Pobjednika

  Bog je veliki ratnik, silan i mudar. O čudesnim Njegovim djelima može se čitati u Bibliji. On je mali izraelski narod uzljubio, učinio svojim, izveo ga iz ropstva te mu dao da u boju pobijedi jake protivnike i zaposjedne njihovu plodnu zemlju. Čemu spominjanje rata, ne živimo u li miru?...

  nastavi čitati

 • I. KORIZMENA – B

  (Post 9,8-15; Ps 25,4bc-5ab.6-7bc.8-9; 1Pt 3,18-22; Mk 1,12-15) Zahvaljujući našim roditeljima, zahvaljujući našim precima, zahvaljujući svima onima koji su prethodili u vjeri od Djevice Marije, apostola, ostalih učenika; zahvaljujući njima primili smo u nasljedstvo ispovijest vjere u Isusa Krista, Sina Božjega. Koji je bio raspet na križu, umro i pokopan,...

  nastavi čitati

 • _VGF9899
 • _VGF9893
 • VGF1498
 • VGF1494
 • župni-zbor1
 • župni-zbor2

Latest Sermon Albums