Next Upcoming Event
days
hrs
mins
secs

Latest News

 • Mač u ruci Pobjednika

  Bog je veliki ratnik, silan i mudar. O čudesnim Njegovim djelima može se čitati u Bibliji. On je mali izraelski narod uzljubio, učinio svojim, izveo ga iz ropstva te mu dao da u boju pobijedi jake protivnike i zaposjedne njihovu plodnu zemlju. Čemu spominjanje rata, ne živimo u li miru?...

  nastavi čitati

 • Donacijski račun za izgradnju nove župne crkve

  Ovdje možete preuzeti letak sa svim bitnim informacijama u vezi donacija i uplata za izgradnju nove župne crkve u Kravarskom, koja je stradala u nedavnom potresu.

  nastavi čitati

 • Župni listić

  župni listić br. 181 župni listić br. 178 župni listić br. 179

  nastavi čitati

 • Junaštvo

  Od djetinje dobi divimo se junacima i junakinjama do te mjere da čak poželimo biti poput  njih. Na duhovitom tisku jedne majice Isus Krist okupljenim junacima: Supermanu, Spidermanu, Batmanu, Hulku i drugima priča svoju priču i završi je riječima: „… I tako sam spasio svijet.“ Junaci tim djelom ostaju zadivljeni....

  nastavi čitati

 • Župni listić 198

  župni listić br. 198

  nastavi čitati

 • HOMILIJA – XIV. NKG – C (Iz 66,10-14c; Ps 66,2-3a.4-5.6-7a.16.20; Gal 6,14-18; Lk 10,1-12.17-20)

  Drage sestre i braćo u Kristu, donosim vam mir, ali ne mir koji svijet daje već mir Kristov! Današnje evanđelje nam govori o poslanju Kristovih učenika u svijet. Poslani su da navijeste radost Evanđelja, donoseći svima koje će na svom misionarskom putovanju susresti; mir, radost, ljubav. Bog je obećavao Izraelskom...

  nastavi čitati

 • _VGF9899
 • _VGF9893
 • VGF1498
 • VGF1494
 • župni-zbor1
 • župni-zbor2

Latest Sermon Albums