Next Upcoming Event
days
hrs
mins
secs

Latest News

 • Mač u ruci Pobjednika

  Bog je veliki ratnik, silan i mudar. O čudesnim Njegovim djelima može se čitati u Bibliji. On je mali izraelski narod uzljubio, učinio svojim, izveo ga iz ropstva te mu dao da u boju pobijedi jake protivnike i zaposjedne njihovu plodnu zemlju. Čemu spominjanje rata, ne živimo u li miru?...

  nastavi čitati

 • Donacijski račun za izgradnju nove župne crkve

  Ovdje možete preuzeti letak sa svim bitnim informacijama u vezi donacija i uplata za izgradnju nove župne crkve u Kravarskom, koja je stradala u nedavnom potresu.

  nastavi čitati

 • HOMILIJA XI. NKG – B

  ( Ez 17,22-24;Ps 92,2-3.13-14.15-16; 2Kor 5,6-10; Mk 4,26-34) Oni koji obrađuju nešto zemlje ili barem komad vrta pored kuće., znade koliko je potrebno truda, vlastitog znoja uložiti da bi određena biljka donijela plod. Kad sam bio dijete, najteže mi je bilo kada su mi roditelji rekli da idem sa njima...

  nastavi čitati

 • Najbolji dar

  Stari su Grci cijenili mudrost i njezine učitelje filozofe toliko da su ih darivali darovima. Tako je i Sokratu neki njegov siromašni učenik poželio dati dar. Kako nije ništa imao, ponudio mu je samoga sebe i dodao: „Molim te da ovaj dar, kakav god bio, primiš kao dobar, te da...

  nastavi čitati

 • HOMILIJA – X. NKG – B

  ( Post 3,9-15; Ps 130,1-8; 2Kor 4,11-5,1; Mk 3,20-35) Već od ranog djetinjstva roditelji nastoje svoju djecu učiti da razlikuju što je za njih dobro a što loše. Iz iskustva znademo da treba činiti dobro, a bježati od zla, da treba ljubiti i praštati i da je u tome veličina...

  nastavi čitati

 • _VGF9899
 • _VGF9893
 • VGF1498
 • VGF1494
 • župni-zbor1
 • župni-zbor2

Latest Sermon Albums