Next Upcoming Event
days
hrs
mins
secs

Latest News

 • Mač u ruci Pobjednika

  Bog je veliki ratnik, silan i mudar. O čudesnim Njegovim djelima može se čitati u Bibliji. On je mali izraelski narod uzljubio, učinio svojim, izveo ga iz ropstva te mu dao da u boju pobijedi jake protivnike i zaposjedne njihovu plodnu zemlju. Čemu spominjanje rata, ne živimo u li miru?...

  nastavi čitati

 • Donacijski račun za izgradnju nove župne crkve

  Ovdje možete preuzeti letak sa svim bitnim informacijama u vezi donacija i uplata za izgradnju nove župne crkve u Kravarskom, koja je stradala u nedavnom potresu.

  nastavi čitati

 • Župni listić

  Novi – Župni listić/i:

  nastavi čitati

 • Pouka trave

  Tu je da prekrije zemlju. Željena na travnjacima; smetnja u vrtu i kamenjaru;  pokrov u šumskom guštiku; među kamenjem; u pukotinama asfalta i betona; u zapuštenom žlijebu krova ili ruba cesta. Neuništiva. Kad je tlo suho, požuti; naizgled uvenula, ipak živi – na životu je drže samo kaplje rose koje...

  nastavi čitati

 • HOMILIJA II. NKG (C)

  ( Iz 62,1-5; Ps 96,1-2a.2b-3.7-8a.9-10; 1Kor 12,4-11; Iv 2,1-12) Kada nas netko pozove na neko slavlje, bio to imendan, rođendan, svadba, župno proštenje ili neka druga kulturna i društvena slavlja, zasigurno se vrlo rado na njih odazovemo. Također i mi sami se osjećamo počašćenim što smo pozvani ali i što...

  nastavi čitati

 • Najveće znanje

  U pokušaju da diskreditira vjeru današnji obrazovani čovjek svijet tumači znanošću. Nema Boga, kaže čovjek znanja, svijet nije stvorio Bog nego ga je oblikovala evolucija. Nema Boga, kaže čovjek znanja, opći potop uzrokovan je padom meteora. Nema Boga, kaže, Crveno su more razdvojile prirodne sile. Čovjek znanja tvrdi da je...

  nastavi čitati

 • _VGF9899
 • _VGF9893
 • VGF1498
 • VGF1494
 • župni-zbor1
 • župni-zbor2

Latest Sermon Albums