Next Upcoming Event
days
hrs
mins
secs

Latest News

 • Mač u ruci Pobjednika

  Bog je veliki ratnik, silan i mudar. O čudesnim Njegovim djelima može se čitati u Bibliji. On je mali izraelski narod uzljubio, učinio svojim, izveo ga iz ropstva te mu dao da u boju pobijedi jake protivnike i zaposjedne njihovu plodnu zemlju. Čemu spominjanje rata, ne živimo u li miru?...

  nastavi čitati

 • Donacijski račun za izgradnju nove župne crkve

  Ovdje možete preuzeti letak sa svim bitnim informacijama u vezi donacija i uplata za izgradnju nove župne crkve u Kravarskom, koja je stradala u nedavnom potresu.

  nastavi čitati

 • Župni listić

  župni listić br. 181 župni listić br. 178 župni listić br. 179

  nastavi čitati

 • Kruna

  Kruna kruni kralja. Kolike li se krune nalaze u riznicama kraljevskih dvorova i muzejima širom svijeta! Te su krune nekad resile glave velikodostojnika, svjedočile o njihovoj uzvišenosti i moći. Trebale su ih izdvojiti iz mnoštva, uzvisiti im stas, prikazati raskoš njihova bogatstva. Kraljevi su pred puk izlazili okrunjeni s vladalačkim...

  nastavi čitati

 • V. KORIZMENA NEDJELJA – A ( Ez 37, 12-14; Ps 130,1-8; Rim 8,8-11; Iv 11,3-7.17.20-27.33b-45)

  Kako se svakim danom sve više približavamo svetkovini Uskrsa, tako nas i sama svakodnevna liturgijska čitanja pripremaju za taj središnji događaj naše kršćanske vjere. Iskustvo prvih kršćana koji su nam prenijeli vjeru u uskrslog Krista, od apostola, Djevice Marije i drugih učenika kroz povijest; govore nam o jednoj novoj preobražavajućoj...

  nastavi čitati

 • Župni listić 236

  župni listić br. 236

  nastavi čitati

 • _VGF9899
 • _VGF9893
 • VGF1498
 • VGF1494
 • župni-zbor1
 • župni-zbor2

Latest Sermon Albums