Još nema komentara

Hodočašće pješaka u župu Odru

Prvi puta organizirano je hodočašće pješice iz Kravarskog u župu Odru gdje je ubijen naš svećenik mučenik Stjepan Povoljnjak. 15 hrabrih hodočasnika uz pratnju vatrogasnog kombija uputilo se pješice u nedjelju popodne u 13:00 sati sa zavjetom da ovo hodočašće prikažu za župu te da se pokrene beatifikacija za svećenika Stjepana Povoljnjaka. u 18:30 sati stigli su na svoje odredište i sudjelovali na župnoj svetoj misi koju je predvodio vlč. Siniša Blatarić uz nazočnost domaćeg župnika Vladimira Cvetnića, koji je imao prigodnu propovijed govoreći o mučeništvu vlč Stjepana P. koje je podnio u župi Odri kao kapelan. Na kraju vlč. Siniša zahvalio se župniku i župljanima što su danas mogli hodočastiti i tako povezati dvije župe koje imaju zajedničkog mučenika, nadajući se da će se ovo hodočašće nastaviti i dogodine.

Postavite komentar