Još nema komentara

Predstavljene nove knjižice

U sklopu manifestacije “Dani Stjepana Povoljnjaka”, 17.05. predstavljene su dvije nove knjižice; “Omnia ad maiorem Dei gloriam!” – Stjepan Povoljnjak, svećenik mučenik (1919. 1946.) i “Bog u mislima”, autorice Biserke Kolarec.

Knjižicu o Stjepanu Povoljnjaku predstavio je župnik Siniša Blatarić. Ovo je drugo izdanje knjižice koja je upotpunjena molitvom za vlč. Stjepana Povoljnjaka, te sa nekoliko svjedočanstvima o mučeniku vlč. Stjepanu Povoljnjaku. Učenice OŠ “Slavko Kolar” Kravarsko, Ana Gršetić, Lea Kolarec i Ema Kolarec, prigodno su pročitale pjesme  o vlč. S. Povoljnjaku i njegovu biografiju. p. Josip Sremić iznio je svoja sjećanja i svjedočanstva o mučeniku S. Povoljnjaku.

Knjižicu “Bog u mislima” predstavila je prof. Anastazija Komljenović, dok je nekoliko tekstova iz knjižice pročitala prof. Marija Kirinić.

Prikupljeni novac od prodaje knjižice bit će namijenjen za izgradnju župne crkve.

 

 

Postavite komentar