Još nema komentara

Početak rada župne knjižnice

Za župljane ovaj tjedan vrata otvara župna knjižnica. Vrijedne knjige, njih ukupno oko 1200 dugo su bile čuvane u podrumu župne kuće. Trudom Marijinih legionara popisane su, a marom župnika Siniše danas su primjereno smještene. Knjižnica raspolaže djelima duhovnog sadržaja, teološkim spisima, beletrističkim i povijesnim naslovima, enciklopedijama, ukratko, knjigama raznih žanrova za čitatelje svih dobi. Čovjek uči dok je živ, kaže naša poslovica, a započeti učiti čitanjem nikad nije kasno.

Počevši od četvrtka 28. 4. 2022. knjige će biti moguće posuditi svakog četvrtka od 18 do 18:45 u dvorani pastoralnog centra „Stjepan Povoljnjak“. Župljani koji ne mogu doći u navedeno vrijeme mogu se javiti na mail kolarecbiserka@gmail.com radi dogovora o drugom vremenu i načinu posudbe.

Ako tko od župljana želi za župnu knjižnicu darovati knjigu, bit će primljena sa zahvalnošću.

Postavite komentar