Još nema komentara

“Dani Stjepana Povoljnjaka” – 14 – 25.05.2022.

Župi Uzvišenja Svetoga Križa Kravarsko, organizira kroz dvanaest dana (14. – 25.05.) manifestaciju „Dani Stjepana Povoljnjaka“.

Kroz kulturna, sportska, umjetnička, glazbena, vjerska i duhovna događanja, želimo  predstaviti našeg svećenika i mučenika Stjepana Povoljnjaka, te ujedno ponuditi široj javnosti da se upozna sa našom župom, našim krajem sa ciljem pokretanja postupka za beatifikaciju vlč. Stjepana Povoljnjaka.

Pozivamo sve zainteresirane da se prijave za sportska događanja  do kraja travnja. Stolnom tenisu, gađanju trica, šahu, simultanka sa velemajstorom Alojzije Janković. Prijava se prima na email svetikriz.kravarsko@gmail.com

Zahvaljujemo se i pokroviteljima ovogodišnje manifestacije:

HKR; Lučan instal, Frizer za muške Đuro, Caffe bar Kravarsko, Župni zbor župe Kravarsko, Kos usluge, Čačić graditeljstvo, Gorenc transporti, Kolarec Logistika, Matra global, Zagorac G:R:P: Instalacije Tičarić d.o.o., Sportsko društvo Kravarsko, OŠ „Slavko Kolar” Kravrsko, Općina Kravarsko.

 

Ovdje možete pogledati i preuzeti program manifestacije:

letak

 

Postavite komentar