Još nema komentara

Priča o molitvi

Dotrčao dječak do oca sav uznemiren: „Tata, tata, seka se u igri udarila! Eno je vani u suzama“. „Evo dolazim,“ odgovori otac.  „Molim te, ponesi za nju jabuku,“ zamoli dječak, „jako ih voli, utješit će se kad primi dar.“ Pohiti otac, u naručje uzme djevojčicu i utješi je jabukom. Dozove i dječaka, privine ga u zagrljaj i u dlanove mu utisne čokoladu, njegovu najdražu slasticu. Ostadoše u ljubavi zagrljeni utroje.

Kako je dobro dijete koje misli na braću i sestre! Kako je dobro dijete Božje koje misli na braću i sestre u zajednici i za njih moli i prinosi žrtve Bogu Ocu. Na našoj se župnoj stranici nalaze molitvene nakane župljana kojima treba molitva za njih ili bližnje. Posjetite je. Pomolite se za tamo iznesene nakane. Stavite svoju nakanu, odabirom „Pošalji svoju molitvenu nakanu“. Molitvena nakana možete ostati anonimna odaberete li na mjestu „Odaberite način objave“ način „Anonimno“ umjesto ponuđenog „Javno“. Budimo zajednica braće i sestara koji brinu jedni za druge i koji žele pomoći u nevolji najjačim sredstvom: rukama sklopljenim u iskrenoj molitvi.

BK

Postavite komentar