Još nema komentara

Ljetne župne igre za djecu i mlade

Ovogodišnje ljetne župne igre za djecu i mlade trajat će od 23 do 26.08. kod župnog pastoralnog centra „Stjepan Povoljnjak“. Osim igara sudionici imaju mogućnost kampiranja u šatorima ili u dvorani pastoralnog centra. Kampiranje je namijenjeno uzrastu od 10 godine na dalje. Svi zainteresirani koji bi htjeli kampirati kroz dva dana trebaju se prijaviti najkasnije do 20. 08. u župni ured.

Oni koji će kampirati imat će osiguran obrok (doručak, ručak i večera), te program uz kateheze, radionice, druženja. Potrebno je sa sobom donijeti vreću za spavanje, šator (po mogućnosti) rezervna odjeća i higijenske potrepštine (četkica, pasta za zube, ručnik).  

Svi ostali koji neće kampirati 23. i 24. dolaze u 16:15 kada započinju igre  i završavaju svetom misom u 19:00 sati.

26. 08. svi sudionici idu na jednodnevni izlet. (maloljetna djeca trebaju imati suglasnost od roditelja.)

Radujemo se tvome dolasku uz mnogo igre, zabave i veselja…

Ovdje možete preuzeti i letak sa programom.

Postavite komentar