Još nema komentara

Završetak “Dani Stjepana Povoljnjaka”

Župa Kravarsko je kroz dvanaest dana obilježila po prvi put manifestaciju “Dani Stjepana Povoljnjaka”, od 14. do 25. svibnja. Bila su priređena različita događanja na kojima su sudjelovali župljani i gosti, od predavača do pjevača. posljednjeg dana bio je priređen humanitarni koncert, koji su izveli vlč. Tihomir Kosec i suradnici u pastoralu mladih Varaždinske biskupije. Predstavljajući CD-e “U sveti čas”, čija prodaja je namijenjena za pomoć obiteljima 5+ koji su stradali u potresu Sisačke biskupije.

Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali na ovim događajima i pomogli da se održe “Dani Stjepana Povoljnjaka”, prije svega župnim suradnicima i članovima ŽPV-a. Nadamo se da dogodine ćemo moći uz Božju pomoć iznova organizirati manifestaciju “Dani Stjepana Povoljnjaka”.

Postavite komentar