Još nema komentara

Početak radova na uklanjanju župne crkve

Župna crkva Uzvišenja Svetoga Križa, koja je stradala u razornom potresu 29.12. 2020. godine, zbog velikih oštećenja potrebno je da bude uklonjena. 15.03. 2021. u ponedjeljak, započet će radovi na uklanjanju župne crkve.

Kao što stoji pisano u Ps 127,1; “Ako Gospodin kuću ne gradi, uzalud se muče graditelji. Ako Gospodin grad ne čuva, uzalud stražar bdi.” Želimo taj povijesni trenutak upravo započeti molitvom i blagoslovom, kako bi nam Gospodin pomogao da možemo podići novu župnu crkvu.

Zato vas pozivamo da se priključite u 13:00 sati molitvi i početku uklanjanja crkve te na taj način budete podrška u daljnjem nastojanju izgradnji nove župne crkve.

Protokol:

13,00 Obraćanje upravitelja župe vlč. Siniše Blatarića i kratka molitva.
13,10 Obraćanje:
• Načelnik Općine Kravarsko – Vlado Kolarec
• Župan Zagrebačke županije – mr. sc. Stjepan Kožić
• Potpredsjednik Vlade i ministar hrvatskih branitelja – Tomo Medved
13,30 Završetak

Postavite komentar