Još nema komentara

„Stepinac-Kardinal i njegova savjest“

Dokumentarni film „Stepinac-Kardinal i njegova savjest“ scenaristice
i redateljice Višnje Starešina, nakon uspješne pretpremijere u zagrebačkom Hrvatskom narodnom kazalištu u veljači i prikazivanja filma u Pulskoj areni u rujnu 2020., biti prikazan u srijedu 10. veljače 2021. na Prvom programu Hrvatske televizije u 20.10 sati. Film je nastao u
koprodukciji Interfilma i Hrvatskog katoličkog sveučilišta uz podršku našeg osnivača – Zagrebačke nadbiskupije.

Za pretpremijeru u Zagrebu vladalo je veliko zanimanje te vjerujemo da će upravo svi oni koji nisu imali prigode biti na pretpremijeri ili zbog pandemije nisu mogli pogledati film u kinima, film sada pogledati na televiziji.
Dokumentarno ostvarenje, osim na Prvom programu HTV-a, moći će se pratiti i preko multimedijske usluge HRTi.

Postavite komentar