Još nema komentara

Acies

U subotu 17. 10. 2020. u župnom pastoralnom centru i u župnoj crkvi održat će se Acies Marijinih legionara komicija Gospa snježna Petrinja. Acies je središnja godišnja proslava legionara prigodom koje oni, svaki pojedinačno, prilaze oltaru (veksilu) i posvećuju se Gospi riječima: „Sav sam tvoj (sva sam tvoja), Kraljice i Majko  moja, sve  što imam tvoje je.“ 

Program proslave započet će u 14 sati duhovnom obnovom koju će voditi župnik vlč. Siniša Blatarić, duhovnik domaćeg prezidija Kraljica apostola, a nastavit će se  moljenjem legijskih molitvi i obnovom prisege legionara te molitvom krunice. Proslava Aciesa završit će svečanom sv. misom u 18 sati nakon koje slijedi druženje. Susret je otvoren za sve vjernike, a posebno se na njega pozivaju molitveni članovi prezidija Kraljica apostola Kravarsko.

Postavite komentar