Još nema komentara

„Tko je žedan, neka dođe”

Mladi prijatelju,

u mnoštvu ponuda koje te zasiplju odasvud i traže tvoje vrijeme, odaberi jednu sebi na korist. Od petka 11. do  nedjelje 13. rujna 2020. održava se u Petrinji 2. Mladifest Hrvatska, drugi po redu susret mladih Hrvatske. Geslo susreta uzeto je iz završetka Otkrivenja:  „Tko je žedan, neka dođe” (Otk 22, 17). Tekst se dalje  nastavlja: „tko hoće, neka zahvati vode života zabadava!” Kao što bez vode nema života, tako bez vode Duha Boga živoga tvoj duhovni život žeđa i gine. Priđi stoga Izvoru vode žive i utaži žeđ duha da stekneš pravu slobodu.

Svakoga dana program započinje u 16 sati, a može ga se pratiti uživo. Sve informacije nađi na stranici https://www.facebook.com/mladifesthrvatska/

Pridruži se molitvenom zajedništvu mladih, donesi nove svete odluke za svoj život i stekni tihu radost srca i nepomućenu vedrinu duha!

Postavite komentar